top of page

Reference od klientů

Jarmila Yassein

 

Moc děkuji Vaší realitní kanceláři a po té především panu Blokešovi za vstřícnost a starostlivý přístup ke klientovi při prodeji mé nemovitosti v Hurghadě. Ještě jednou děkuji moc a mohu pana Blokeše jen doporučit dál.

Hana Velová

 

Chtěla bych poděkovat makléři panu Pavlovi Blokešovi za jeho naprosto profesionální přístup při koupi mého bytu v Hurghade, Egypt. Při této realizaci byla přitomna překladatelka, abych všemu rozumněla - v případě, že bych měla nějake dotazy. Vše bylo úžasně připravené. Jsem velmi spokojena s prací pana makléře Pavla Blokeše. Mohu jen doporučit.

Marie Zadubanová

 

Realitní kancelář v zastoupení pana Blokeše pro mě udělala velký kus práce a nebylo to jednoduché, protože jsem kupovala apartmán v HURGÁDĚ a neumím žádný jazyk. Pan Blokeš všechno zařídil, zaletěl tam s námi a vše nám ukázal. Byli jsme moc spokojeni. Pokud uvažujete o bytě v Egyptě, jedině přes tuto realitní kancelář. Vůbec se toho nebojte. MZ

Mohsen Azzam

The most professional agent ' I ever met . Reliable with the best collection of luxury properties and high standard of Service from A to Z it's highly Recommended !  

Marcela Ebert, Zdeněk Ebert

Pavle, děkujeme moc za úžasnou a profesionální práci při koupi nemovitostí v Hurghadě. Pavel Blokeš je nejen profesionální realitní makleř, ale i skvělý člověk, který neztrácí smysl pro humor v žádné situaci. Mireas reality a hlavně pana Blokeše vřele doporučujeme. Dokáže během celého procesu zajistit vše pro vaše dokonalé pohodlí, bez stresu a s humorem.

Moc děkujeme!

Kam se podívat dále

hledat-nemovitost.jpeg

Poptat nemovitost

Když vyplníte formulář (je tak na 35 vteřin), kontaktuji vás a začneme pro vás hledat bydlení v Egyptě.

nabidka-nemovitosti.jpg

Bydlení v Egyptě (foto)

Nechejte se inspirovat, jak může vypadat vaše nové bydlení v Egyptě. Bydlení zajistím na míru dle přání.

Klíč v zámku

Jak vám pomůžeme

Podívejte se na to, jak by měla proběhnout optimální koupě nemovitosti v Egyptě.

bottom of page